Novinky

další » poslední »
zobrazit
Seznamte se s druhy sushi 2/2

 Sashimi sushiPokud někdo tvrdí, že sushi musí být výhradně s rýží a mořskou řasou, pak dokonale nezná druhy sushi. Sashimi sushi je na plátky nakrájená ryba, která se podává se sójovou omáčkou,… »

Seznamte se s druhy sushi 1/2

 Maki sushiTakové to základní a klasické sushi. Je to sushi, které si ihned představíme, jakmile se řekne „sushi“. Je to také nejoblíbenější sushi, proto je tak časté a lidé na celém světě ho znají.… »

Seznamte se s druhy kávy 2/2

 Black IvoryJeště nedávno byla nejdražší kávou na světě cibetková káva. Ale dnes je tomu jinak. Black Ivory je luxusní káva. Mnoho snobů sice zbystří pozornost, ale nadšení je hned přejde, když se… »

Seznamte se s druhy kávy 1/2

 ArabicaJedna z nejčastějších druhů kávy na světě. Arabica a Robusta jsou nejrozšířenější na celém světě. Arabica pochozí z Jemenu, i když v současnosti je největším vývozcem Brazílie… »

Seznamte se s druhy jógy 2/2

 Power jógaTakzvaně silová jóga. Je vhodná pro ženy i muže a je to jóga, která nejen procvičuje tělo, ale dost tak zpevňuje postavu. Může se na první pohled zdát jednoduchá, ale pravidelné cvičení… »

Seznamte se s druhy jógy 1/2

 Hatha jógaCvičení, které je ideální pro začátečníky. Hatha jóga obsahuje cvičení, která je jednoduchá a nenáročná, takže je prakticky zvládne každý. Pozor však na určení – mnozí se mylně domnívají,… »

Na seznámení mají téměř vždy větší šanci pohlední lidé

 Na estetickou medicínu se mnoho lidí dívá pohrdavě a stejný postoj mají k pacientům, který úpravu zevnějšku využili. Ovšem služby plastické chirurgie využívají lidé z různých důvodů. Jak si ukážee… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Seznamte se s druhy …

Mast Tea tree oil autor foto Pavel Hanzal (c)

 Pravé bradaviceVyskytují se nejčastěji na rukou, ale mohou…

Seznamte se s druhy …

Srdicko svicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 TělískaNitroděložní tělíska se doporučují ženám, které…

Bez čeho se neobejde…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 Plastická chirurgie u nás zažívá již několik let obrovský…

Na seznámení mají té…

Srdicko svicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Na estetickou medicínu se mnoho lidí dívá pohrdavě a stejný…