Novinky

další » poslední »
zobrazit
Jak zatočit s kruhy pod očima 1/2

 Dostatek spánkuKruhy pod očima jsou nejčastěji projevem vyčerpanosti. Proto nejlepším lékem na ně je dostatek spánku, ideálně žádné ponocování. Kruhy pod očima by pak měly zmizet. Ale rozhodně se… »

Jak zatočit s lupy 2/2

 Aspirin je vhodný i na vlasyJe několik možností, jak se zbavit lupů. Je několik možností, jak odstranit problém, umýt si vlasy a mít je dokonalé. Aspirin jako lék na lupy je možná pro někoho překvapením,… »

Jak zatočit s lupy 1/2

Šampony proti lupům střídatExistuje několik druhů šamponů na vlasy. Jsou ty, určené přímo na lupy, respektive na boj s lupy, a tak i proti lupům. Ne všechny vám ale budou vyhovovat. Jsou šampony,… »

Proč být vegan 2/2

 Více energieTím, že rostlinná strava je snáze stravitelná a podpoří tak vylučování, stane se, že člověk má více energie, a tak je schopen lépe fungovat. Líp se mu vstává, často má hodně energie do… »

Proč být vegan 1/2

 Pro zdravé těloObecně se má za to, že vegani jsou zdravější. Je to především proto, že rostlinná strava je snáze stravitelná, a tak se neukládá v těle a nezpůsobuje trávicí obtíže jako bolest… »

Proč chodit do sauny 1/2

 Posílení imunity a saunováníSauna je známý lék na posílení imunity. Tím, že tělo přehřívá, potí se. Pocení zbavuje tělo škodlivin, toxinů. Pravidelná návštěva sauny je tak pro posílení imunity tou… »

Kam na čokoládovou masáž?

 Překvapilo Vás deštivé květnové počasí a ráda byste si odpočinula o víkendu od pracovních starostí? Udělejte si čas sama na sebe a nechejte se hýčkat třeba čokoládovou masáží. Poukázku na čokoládovou… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jak zatočit s celuli…

Rakytnik autor Pavel Hanzal (c)

 PohybZákladem je jednoznačně pravidelný pohyb. Je důležité,…

Jak se zbavit depres…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 LékyMít deprese je opravdu nemoc. Je to stav nejen špatné…

Jak zatočit s chloup…

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

 ŽiletkaKlasické zbavení se nechtěného ochlupení je žiletka.…

Jak se zbavit depres…

Vetrnik s naplni autor Pavel Hanzal (c)

 ČinnostiNa depresivní stavy i myšlenky platí činnosti.…