Novinky

další » poslední »
zobrazit
Proč chodit do sauny 2/2

 VitalitaPro pravidelné saunování je také typická vitalita, která se objevuje. Lidé jsou více vitální, plní života a chuti po dobrodružství. Umí si vážit život i užít si každý den naplno. Mohou přijít… »

Proč otékají ruce 2/2

 Neléčené onemocněníVážné onemocnění, zvláště to neléčené, je často příčinou otoků končetin, v tomto případě i rukou. Pokud k takovým projevům nastává, je potřeba to zmínit i ošetřujícímu… »

Proč otékají ruce 1/2

 Lymfatický systémZanesený lymfatický systém je potíž, která nebolí, ale často se projevuje právě otoky bez zjevných příčin. Lymfatický systém si je možno představit jako kanalizace ve městě. Vše… »

Proč vypadávají vlasy 2/2

 Náročná operace, nebo nemocSamozřejmě je veřejně známo, že jestliže jedince prodělává chemoterapii, velice často dochází o vlasy. Ale to je vlivem působení chemoterapie. Nutno podotknout, že pokud… »

Proč vypadávají vlasy 1/2

 Příliš vitamínu AHustá hříva na hlavě je snad pro všechny známkou zdraví a vitality. Jenže ne vždy je tomu tak, že porost na hlavě je bohatý. I když chceme růstu vlasů pomoci, paradoxně si občas… »

Vše o mateřských znaménkách a pihách 6/6

 Spinocelulární karcinom – spinaliomMéně častěji se vyskytuje spinaliom, což je zhoubný kožní nádor, mnohdy se zaměňující za bradavici. Postihuje místa na kůži, dost často taková, kde byl nějaký vřed,… »

Vše o mateřských znaménkách a pihách 5/6

 Zhoubné nádoryMateřská znaménka mohou být malé a poněkud nevinné útvary, pokud ale nedojde k tomu, že přejdou ve zhoubné nádory. Velkým štěstím je, že opravdu jen malá část mateřských znamének… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Vše o mateřských zna…

Mast Tea tree oil autor foto Pavel Hanzal (c)

 Znamínka na kůžiSnad každý jedince lidského duhu má na…

Vše o mateřských zna…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 HistiocytomyAč se název histiocytomy pamatuje pro běžné…

Vše o mateřských zna…

Nehty autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zhoubné nádoryMateřská znaménka mohou být malé a poněkud…

Jak zatočit s oparem…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 Vitamín B – pivoKdyž trpíte na opary, respektive, pokud…