Novinky

další » poslední »
zobrazit
Co lidem pomohlo na bradavice 1/3

 DermatologBradavice jsou nezhoubné nádory, virové onemocnění, ale obvykle není nějak nepříjemné, ale spíše neestetické. Je tak snahou většiny postižených právě tímto virovým onemocněním, se ho zbavit.… »

Co lidem pomohlo na akné 3/3

Hormonální antikoncepcePro ženy, které trpí na projevy akné, je vhodné po konzultaci s dermatologem i gynekologem předepsat hormonální antikoncepci, jež je určená i právě na úpravu hormonální nerovnováhy… »

Co lidem pomohlo na akné 2/3

 PeelingAkné je sice běžně spojeno s pletí, ale vyskytuje se i na místech, které tak často nedáváme na obdiv. Na obličeji jsou zkrátka pupínky jasně vidět a hůře se schovávají. Akné na těle může být… »

Co lidem pomohlo na akné 1/3

 Pravidelná péče o pleťNejen v pubertě trápí jedince vznik a rozšíření nehezkých a bolestivých vřídků, obecně označovaných jako akné. To, co lidem pomohlo na akné, byla v první řadě správná a pravidelná… »

Jaké druhy stomatologických výkonů dnes frčí 2/2

 Zubní implantát, korunkaObčas se může stát, že vlivem zánětu, neléčeného problému se musí zub zcela odstranit. Na jeho místě může vzniknout díra, kterou je potřeba zacelit, a to ideálně právě provedením… »

Jaké druhy stomatologických výkonů dnes frčí 1/2

 Bílé výplněNení asi potřeba více sdělovat, že bílé zuby jsou známkou čistoty, zdraví i krásy. Jenže nezdravý způsob žití, ať už nevhodné stravování, anebo špatná, nedokonalá hygieny dutiny ústní… »

Jaké druhy výkonů v estetické medicíně dnes frčí 2/2

 Zvětšování rtůPlné rty už žen jsou chápany jako smyslné a mnoho mužů je láká líbat. Proto ženy, které nejsou velikosti rtů vybaveny, podstupují na klinikách estetické medicíny zvětšování rtů. Je… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké druhy stomatolo…

Kartacek mezizubni autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bílé výplněNení asi potřeba více sdělovat, že bílé zuby…

Proč chodit do sauny…

Zahrada autor foto Pavel Hanzal (c)

 VitalitaPro pravidelné saunování je také typická vitalita,…

Jaké druhy výkonů v …

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zvětšování rtůPlné rty už žen jsou chápany jako smyslné…

Proč otékají ruce 1/…

Pizza se spenatem autor foto Pavel Hanzal (c)

 Lymfatický systémZanesený lymfatický systém je potíž, která…