Novinky

další » poslední »
zobrazit
Jak zatočit s chloupky 2/2

 PinzetaPinzeta je jednou z těch metod, která odstraňuje celý chloupek i s kořínkem. Je však metodou vhodnou pro menší místa, jako je obočí, nebo jen pár chloupků, které se objeví a vykukují.… »

Jak zatočit s chloupky 1/2

 ŽiletkaKlasické zbavení se nechtěného ochlupení je žiletka. Je to bezbolestná procedura, kterou využívá mnoho žen na celém světě. Je ji možné použít prakticky kdykoli. Nevýhodou je, že efekt vydrží… »

Jak se zbavit deprese 2/2

 ČinnostiNa depresivní stavy i myšlenky platí činnosti. Je potřeba se nějakým způsobem zaměstnat. Může jít o činnosti běžné, ale i nové. Třeba i čtení knihy, nebo malba, šití, ruční práce tak nějak… »

Jak se zbavit deprese 1/2

 LékyMít deprese je opravdu nemoc. Je to stav nejen špatné nálady, nebo syndromu vyhoření, ale dlouhodobé potíže, které má nemocný pocit, že řešit nelze. Je to vážené onemocnění. Mnoho lidí s dlouhodobými… »

Jak zatočit s akné 2/2

Hodně vodyAby byla pleť dostatečně hydratovaná a nepotřebovala tak tvořit nadměrné množství mazu kvůli dehydrataci, je nutné, aby byla zevnitř vyživována právě dostatečným množstvím tekutiny. Tedy spíše,… »

Jak zatočit s akné 1/2

 Pravidelné čištění pletiDůležité je pleť pravidelně čistit. Není totiž pouze záležitostí puberťáků, pokud je pleť nečistá. Během dne se na pleti ukládají nečistoty, ale i tím, jak si na obličej saháme.… »

Seznamte se s druhy sushi 2/2

 Sashimi sushiPokud někdo tvrdí, že sushi musí být výhradně s rýží a mořskou řasou, pak dokonale nezná druhy sushi. Sashimi sushi je na plátky nakrájená ryba, která se podává se sójovou omáčkou,… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jak zatočit s akné 2…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

Hodně vodyAby byla pleť dostatečně hydratovaná a nepotřebovala…

Seznamte se s druhy …

Privesek koral autor foto Pavel Hanzal (c)

 ArabicaJedna z nejčastějších druhů kávy na světě.…

Seznamte se s druhy …

Zelenina a ovoce trh autor foto Pavel Hanzal (c)

 Maki sushiTakové to základní a klasické sushi. Je to sushi,…

Seznamte se s druhy …

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

 Black IvoryJeště nedávno byla nejdražší kávou na světě…