Novinky

další » poslední »
zobrazit
Jaké druhy stomatologických výkonů dnes frčí 2/2

 Zubní implantát, korunkaObčas se může stát, že vlivem zánětu, neléčeného problému se musí zub zcela odstranit. Na jeho místě může vzniknout díra, kterou je potřeba zacelit, a to ideálně právě provedením… »

Jaké druhy stomatologických výkonů dnes frčí 1/2

 Bílé výplněNení asi potřeba více sdělovat, že bílé zuby jsou známkou čistoty, zdraví i krásy. Jenže nezdravý způsob žití, ať už nevhodné stravování, anebo špatná, nedokonalá hygieny dutiny ústní… »

Jaké druhy výkonů v estetické medicíně dnes frčí 2/2

 Zvětšování rtůPlné rty už žen jsou chápany jako smyslné a mnoho mužů je láká líbat. Proto ženy, které nejsou velikosti rtů vybaveny, podstupují na klinikách estetické medicíny zvětšování rtů. Je… »

Jaké druhy výkonů v estetické medicíně dnes frčí 1/2

 Korekce mimických vrásekJednou z metod, které ženy v oblasti estetické medicíně zajímají, je korekce mimických vrásek. Ač si to nerady přiznávají, tělo začíná stárnout asi od 25 roku života.… »

Proč chodit do sauny 2/2

 VitalitaPro pravidelné saunování je také typická vitalita, která se objevuje. Lidé jsou více vitální, plní života a chuti po dobrodružství. Umí si vážit život i užít si každý den naplno. Mohou přijít… »

Proč otékají ruce 2/2

 Neléčené onemocněníVážné onemocnění, zvláště to neléčené, je často příčinou otoků končetin, v tomto případě i rukou. Pokud k takovým projevům nastává, je potřeba to zmínit i ošetřujícímu… »

Proč otékají ruce 1/2

 Lymfatický systémZanesený lymfatický systém je potíž, která nebolí, ale často se projevuje právě otoky bez zjevných příčin. Lymfatický systém si je možno představit jako kanalizace ve městě. Vše… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Proč chodit do sauny…

Zahrada autor foto Pavel Hanzal (c)

 VitalitaPro pravidelné saunování je také typická vitalita,…

Proč otékají ruce 2/…

Mast Tea tree oil autor foto Pavel Hanzal (c)

 Neléčené onemocněníVážné onemocnění, zvláště to neléčené,…

Vše o mateřských zna…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 HistiocytomyAč se název histiocytomy pamatuje pro běžné…

Vše o mateřských zna…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Nezhoubné nádoryZ mateřského znaménka může být nezhoubný…