Novinky

další » poslední »
zobrazit
Návod, jak číst řeč těla 5/6

 Kousání nehtůŘeč těla může mnohé prozradit, ale také dost důležitý je kontext. Jiné vysvětlení má řeč těla u pracovního pohovoru, jiné zase na osobní schůzce, nebo při obchodním setkání a jiné zas… »

Nejzajímavější nabídky zdravotních pojišťoven pro pojištěnce 2/2

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČRBohatý program výhod má zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR. Nabízí program jak pro muže, tak ženy, ať jde o vyšetření pro prevenci rakoviny prsu, nebo… »

Nejzajímavější nabídky zdravotních pojišťoven pro pojištěnce 1/2

Všeobecná zdravotní pojišťovnaNaše největší zdravotní pojišťovna nemá nabídku nějak zvlášť zajímavou. Možná je to i proto, že nepotřebuje, poněvadž je u ní pojištěno asi šest milionu obyvatel. Každý pojištěnec… »

Návod, jak číst řeč těla 4/6

Co s rukamaObčas se stává, že lidé nevědí, co s rukama. Zvláště v případě, kdy stojí volně a nemají nic v ruce. Dát si ruce v bok není známkou příjemného postoje, spíše, že se připravuje jedinec na něco… »

Návod, jak číst řeč těla 3/6

Neposedné ruceKdyž jedinec neví, jak dát ruce, pak je to také nepříjemné. Neustálé přesouvání rukou, třeba i škrábání se, potahování hodinek, pohrávání si s vlasy. Vaše ruce jsou neposedné a nevíte, co… »

Návod, jak číst řeč těla 2/6

Ohnutá záda a kulatá ramenaKdo chodí s hlavou svěšenou a kulatými zády, dává tak najevo odevzdanost a také jistou dávkou odměřenosti a bojácnosti. Pokud občas svěsí jedinec záda, dává tím najevo, že to,… »

Návod, jak číst řeč těla 1/6

Postoj jako základŘeč těla může mnoho prozradit. Pokud se tak chystá jedinec na pohovor, měl by mít alespoň základní znalost z oblasti řeči těla, protože v dnešní době dost personalistů se tímto oborem… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Pozitivní zkušenosti…

Hodiny keramicke autor foto Pavel Hanzal (c)

 Ze sedmiček na čtyřkyJindra z Prahy absolvovala zmenšení…

Pozitivní zkušenosti…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Žádné mindráky po zvětšení prsouVeronika měla již od pubertálního…

Návod, jak číst řeč …

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

Neposedné ruceKdyž jedinec neví, jak dát ruce, pak je to také…

Nespokojené reakce a…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 Nehybná maska místo obličejeSára uvedla, že chodí na botox…