Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Vlasy

C J N T
Co lidem pomohlo na lupy ve vlasech 1/3

 Vhodný šamponLupy nejsou sice bolavé, ale dokážou hodně potrápit. Pokud se lupy objevují, je potřeba najít příčinu a ideálně tak začít šamponem. I nevhodný šampon může být příčinou vzniku lupů. Lidem… »

Co lidem pomohlo na lupy ve vlasech 2/3

 HennaHodně lidem pomohlo na lupy ve vlasech použití Henny, tedy šamponů značky Henna, který je přímo určen na problém s lupy. Značka je známá šetrností k vlasové pokožce, což zvláště pokožka s lupy… »

Co lidem pomohlo na lupy ve vlasech 3/3

 BiodermaZnačka Bioderma vyvinula řadu speciálně určenou na boj s lupy. Díky tomu tak lidem pomohla na lupyve vlasech. Jedná se o unikátní složení, zaměřené na problematickou pokožku hlavy, která… »

Jak zatočit s lupy 1/2

Šampony proti lupům střídatExistuje několik druhů šamponů na vlasy. Jsou ty, určené přímo na lupy, respektive na boj s lupy, a tak i proti lupům. Ne všechny vám ale budou vyhovovat. Jsou šampony,… »

Jak zatočit s lupy 2/2

 Aspirin je vhodný i na vlasyJe několik možností, jak se zbavit lupů. Je několik možností, jak odstranit problém, umýt si vlasy a mít je dokonalé. Aspirin jako lék na lupy je možná pro někoho překvapením,… »

Několik tipů jak na suché vlasy

Suché vlasy můžete podpořit hned několika metodami, přičemž těmi nejlepšími jsou vlasové zábaly a masky, které si můžete udělat i doma.Banán a medZ těchto dvou produktů si můžete udělat masku, kterou rovnoměrně… »

Transplantace obočí - možností, průběh zákroku, rekonvalescence

 Mikrochirurgie přináší stále nové a nové možnosti nejen v oblasti estetické medicíny. Jedním z velmi jemných zákroků, který mohou podstupovat například lidé po úrazech, ale také ti, kteří… »

Transplantace řas - postup, průběh a rekonvalescence

 Ačkoli je řada plastických operací v současnosti spíše záležitostí individuálního vkusu a touze po dokonalejším vzhledu, existují i takové operace, které lidem pomáhají vyrovnat se s následky… »

Transplantace vlasů

 Padání vlasů, řídnutí vlasů, úbytek vlasů. Je to velmi ožehavé téma, je to nepříjemné pro mnoho lidí. Ženy své vlasy mají rády a to, že jim začnou padat, naznačuje obvykle nějakou nemoc. U mužů je… »

Transplantace vlasů - příprava, průběh, rekonvalescence

 Transplantace vlasů je stále oblíbenější kosmetickou operací s trvalými výsledky. Pokud vás trápí padající vlasy, nebo nastupující pleš a uvažujete o transplantaci, přinášíme vám informace o… »

Trichologické vyšetření a jeho průběh

Jestliže áte jakékoliv problémy s vlasy, ať již jsou nadměrně mastné, obsahují příliš lupů, nebo vám padají, můžete absolvovat speciální trichologické vyšetření, které může objevit příčinu. Zde najdete… »

Trichologie - speciální vědní obor zaměřující se na vypadávání vlasů a další problémy s vlasy

 Vypadávání vlasů netrápí jen muže, i když jsou samozřejmě tímto problémem nejvíce postiženi. Udržet si mladistvý vzhled je to značné míry možné kosmetickými přípravky, dobrou životosprávou, pravidelným… »

 

Související články

Transplantace vlasů

Hyacinty autor foto Pavel Hanzal (c)

 Padání vlasů, řídnutí vlasů, úbytek vlasů. Je to velmi…

Transplantace řas - …

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Ačkoli je řada plastických operací v současnosti spíše…

Trichologické vyšetř…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

Jestliže áte jakékoliv problémy s vlasy, ať již jsou nadměrně…

Transplantace obočí …

Masticka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Mikrochirurgie přináší stále nové a nové možnosti nejen…