Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Vlasy

C J N T
Co lidem pomohlo na lupy ve vlasech 1/3

 Vhodný šamponLupy nejsou sice bolavé, ale dokážou hodně potrápit. Pokud se lupy objevují, je potřeba najít příčinu a ideálně tak začít šamponem. I nevhodný šampon může být příčinou vzniku lupů. Lidem… »

Co lidem pomohlo na lupy ve vlasech 2/3

 HennaHodně lidem pomohlo na lupy ve vlasech použití Henny, tedy šamponů značky Henna, který je přímo určen na problém s lupy. Značka je známá šetrností k vlasové pokožce, což zvláště pokožka s lupy… »

Co lidem pomohlo na lupy ve vlasech 3/3

 BiodermaZnačka Bioderma vyvinula řadu speciálně určenou na boj s lupy. Díky tomu tak lidem pomohla na lupyve vlasech. Jedná se o unikátní složení, zaměřené na problematickou pokožku hlavy, která… »

Jak zatočit s lupy 1/2

Šampony proti lupům střídatExistuje několik druhů šamponů na vlasy. Jsou ty, určené přímo na lupy, respektive na boj s lupy, a tak i proti lupům. Ne všechny vám ale budou vyhovovat. Jsou šampony,… »

Jak zatočit s lupy 2/2

 Aspirin je vhodný i na vlasyJe několik možností, jak se zbavit lupů. Je několik možností, jak odstranit problém, umýt si vlasy a mít je dokonalé. Aspirin jako lék na lupy je možná pro někoho překvapením,… »

Několik tipů jak na suché vlasy

Suché vlasy můžete podpořit hned několika metodami, přičemž těmi nejlepšími jsou vlasové zábaly a masky, které si můžete udělat i doma.Banán a medZ těchto dvou produktů si můžete udělat masku, kterou rovnoměrně… »

Transplantace obočí - možností, průběh zákroku, rekonvalescence

 Mikrochirurgie přináší stále nové a nové možnosti nejen v oblasti estetické medicíny. Jedním z velmi jemných zákroků, který mohou podstupovat například lidé po úrazech, ale také ti, kteří… »

Transplantace řas - postup, průběh a rekonvalescence

 Ačkoli je řada plastických operací v současnosti spíše záležitostí individuálního vkusu a touze po dokonalejším vzhledu, existují i takové operace, které lidem pomáhají vyrovnat se s následky… »

Transplantace vlasů

 Padání vlasů, řídnutí vlasů, úbytek vlasů. Je to velmi ožehavé téma, je to nepříjemné pro mnoho lidí. Ženy své vlasy mají rády a to, že jim začnou padat, naznačuje obvykle nějakou nemoc. U mužů je… »

Transplantace vlasů - příprava, průběh, rekonvalescence

 Transplantace vlasů je stále oblíbenější kosmetickou operací s trvalými výsledky. Pokud vás trápí padající vlasy, nebo nastupující pleš a uvažujete o transplantaci, přinášíme vám informace o… »

Trichologické vyšetření a jeho průběh

Jestliže áte jakékoliv problémy s vlasy, ať již jsou nadměrně mastné, obsahují příliš lupů, nebo vám padají, můžete absolvovat speciální trichologické vyšetření, které může objevit příčinu. Zde najdete… »

Trichologie - speciální vědní obor zaměřující se na vypadávání vlasů a další problémy s vlasy

 Vypadávání vlasů netrápí jen muže, i když jsou samozřejmě tímto problémem nejvíce postiženi. Udržet si mladistvý vzhled je to značné míry možné kosmetickými přípravky, dobrou životosprávou, pravidelným… »

 

Související články

Několik tipů jak na …

Koupelna_pohled na umyvadlo_autor foto Pavel Hanzal (c)

Suché vlasy můžete podpořit hned několika metodami, přičemž těmi…

Transplantace vlasů

Hyacinty autor foto Pavel Hanzal (c)

 Padání vlasů, řídnutí vlasů, úbytek vlasů. Je to velmi…

Trichologie - speciá…

Masticka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Vypadávání vlasů netrápí jen muže, i když jsou samozřejmě…

Trichologické vyšetř…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

Jestliže áte jakékoliv problémy s vlasy, ať již jsou nadměrně…