Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Tuk

1 4 B C D E J K L N O S T Z
10 nejčastějších dietních chyb, které brání hubnutí

 Hubnutí je proces, který pro mnohé není jednoduchý, alespoň z počátku. Jestliže měníte celý svůj život, chvíli bude trvat, než se s tím srovnáte, smíříte a vyrovnáte. Navíc, ti co nesportují, budou… »

10 tipů, jak si udržet správnou tělesnou váhu

 Hubnutí není jednoduchou záležitostí, to je jasné. Musíte změnit od základu jídelníček, naučit se jíst pravidelně, pravidelně cvičit, vyhýbat se stresu a podobně. Když to, ale vše zvládnete, odměnou… »

4 skvělé rady proti tvorbě celulitidy

1. Choďte na lymfatické masážeJeden z důvodů, proč se celulitida tvoří, je špatně fungující lymfatický systém. Pokud budete pravidelně navštěvovat speciální lymfatické masáže, celý systém se pročistí a… »

Bandáž žaludku - pozitivní zkušenosti

 Zhubnutí o desítky kilogramůLuci absolvovala bandáž žaludku před sedmi lety. Během prvních čtyř let se jí podařilo shodit třicet kilogramů, které ale potom nabrala zpátky. Jí stále stejným způsobem,… »

Co je to nízkosacharidová dieta

 Nízkosacharidová dieta funguje na principu, že ve své stravě se obloukem vyhnete všem cukrům. Dieta se nedá držet dlouhodobě, protože naše tělo potřebuje nutně sacharidy. Bez nich by tělo nemělo… »

Další rady pro boj proti celulitidě

Dodržujte pitný režimVoda je pro člověka naprostý základ. Budete-li pít dostatek tekutiny, vaše kůže bude vypadat mnohem zdravěji, bude pevnější a především napnutá. Díky tomu bude celulitidy mnohem méně… »

Endoskopické zavedení intragastrického balonu - důvody, průběh a další informace

 Pacienti s obezitou, kteří se neúspěšně pokoušeli zhubnout konvenčními metodami, mohou využít i málo invazivní metodu, a sice zavedení silikonového balonku do žaludku.Co je endoskopické zavedení… »

Jak rozproudit metabolismus správnými potravinami

 Kysané zelíKysané zelí je doslova přírodní lék, díky obsahu kyseliny mléčné podporuje trávení a navíc působí jako antioxidant. Pro správnou funkci metabolismu je dobré dopřádat si lžíci kysaného… »

Jak se zbavit závislosti na sladkém

 Sladkosti jsou dobrým pomocníkem pro rychlý přísun energie. Rovněž je to účinný antistresový přípravek, kterým se řeší stres, smutek, nervozita a podobně. Čokoláda, kus dobrého čokoládového dortu,… »

Které celebrity dokázali zhubnout přirozenou cestou

 I celebrity mají se svou postavou potíže. Pořádají různé večírky, účastní se večírků, společenských akcí a podobně, kde se stoly prohýbají pod jídlem a dobrotami. Jít tam a neochutnat, to je pro… »

Lipom – příčiny, projevy, rizika, léčba a odstranění

 Lipom je nezhoubný (benigní) nádor, který se sestavuje z tukových buněk. Právě díky těmto tukovým buňkám může být někdy označen jako tuková cysta, ovšem označení je mylné. Lipom roste v podkožní… »

Liposukce

 Liposukce je zákrok z plastické chirurgie, který rozrušuje tuk, který se ukládá v určité části vašeho těla. Díky liposukci tak přijdete o tuk na partiích, které jsou pro vás důležité.Nejčastěji se… »

Není tuk, jako tuk. Které druhy tuků škodí a které jsou prospěšné?

 Bez tuků není chuti, vědí všichni dobří šéfkuchaři. Tuk je nejen nositelem chuti, ale také značného množství energie. Proč mnoho tuků škodí a jaká jídla patří z hlediska obsahu tuku k těm… »

Nespokojené reakce a zkušenosti - odstranění tuků na víčkách a operace očních víček

 Nedovření víčkaMartička podstoupila plastiku horních váček před více než půl rokem a nezanedbávala doporučenou péči. S výsledkem však není vůbec spokojená, protože se stalo to, že horní víčko… »

Nespokojené reakce a zkušenosti s bandáží žaludku

 Trvalé zvraceníIvča má přibližně deset let po bandáži žaludku a je hodně nespokojená, protože stále zvrací. Nemůže si dát žádné syrové ovoce, nemůže jíst libové maso, zeleninu mimo salátu. I všechny… »

Odstranění tuku na víčkách – xantelazmat

 Xantelazmat jsou tukové usazeniny na kůži očních víček nebo také kolem očí. Jsou nebolestivé, takže jde spíše o estetický problém. Tento problém negativně ovlivňuje vzhled člověka a také může snižovat… »

Strie a jejich léčba a odstranění

 Strie jsou strašákem každé ženy. Setkat se s nimi může dívka v pubertě, nastávající maminka během těhotenství nebo například i muž, který se zaměřil na rychlý nárůst svalové hmoty. Co jsou… »

Tubulizace žaludku - příprava na zákrok, průběh a rekonvalescence

 Obezita jako jedna z civilizačních chorob trápí nejen lékaře, ale zejména pacienty. Účinnou pomocí v léčbě obezity může být i tubulizace žaludku, která má oproti jiným operacím žaludku jasné… »

Začínáme hubnout, jak na to?

 Hubnutí je pro člověka velmi dobré, ovšem je jasné, že to rozhodně není jednoduché, to si musíme přiznat. Ovšem když se člověk opravdu rozhodne, má k tomu motivaci a najde i správný jídelníček a… »

Základní popis toho, co je tubulizace žaludku

 Jedná se o chirurgický laparoskopický zákrok spočívající ve výrazném zmenšení objemu žaludku – žaludek se chirurgicky upraví tak, aby místo vaku připomínal spíše rukáv nebo chcete-li tunel.Tímto… »

 

Související články

Odstranění tuku na v…

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Xantelazmat jsou tukové usazeniny na kůži očních víček…

4 skvělé rady proti …

Vetrnik s naplni autor Pavel Hanzal (c)

1. Choďte na lymfatické masážeJeden z důvodů, proč se celulitida…

Strie a jejich léčba…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 Strie jsou strašákem každé ženy. Setkat se s nimi…

Endoskopické zaveden…

Vetrnik s naplni autor Pavel Hanzal (c)

 Pacienti s obezitou, kteří se neúspěšně pokoušeli…