Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Prsa

4 G H K N O P V Z Ú
4 tipy pro zlepšení tvaru prsou

Každá žena touží po tom, aby měla krásná a pevná prsa, která mají hezký tvar. Toho je možné docílit nejenom plastickou operací prsou, ale pomoci můžou i některé jednoduché rady.1. Zpevňující přípravky… »

Gynekomastie - co to je a její průběh

 Gynekomastie je rozvinutí prsních žláz u mužů. Základy prsní mléčné žlázy je přítomna i u mužů. Mužské hormony však zabraňují jejich rozvinutí a jejich růstu. U některých mužů se ovšem může stát,… »

Hydradermabraze - co umí, jak probíhá. její průběh a účinky

Novinkou posledních let v oblasti péče o pleť se stala procedura s tajemným názvem hydrodermabraze, která pomáhá účinně řešit většinou kosmetických problémů a je vhodná téměř pro kohokoli. Co… »

Kyslíková mezoterapie - její výhody, způsoby využití a průběh

 Terapie kyslíkem je známá z různých lékařských odvětví a v poslední době proniká i do oblasti kosmetické péče. Co je kyslíková mezoterapie a jaké výsledky vám může přinést?Co je kyslíková… »

Nespokojené reakce a zkušenosti pacientů - výměna prsních implantátů

 Jiný profil implantátůSimona uvedla, že je sedm týdnů po výměně implantátů, ale přijde ji, že dostala druhy s vysokým profilem místo nízkých. Vysoký profil prsou jí přijde nepřirozeně a dost… »

Nespokojené reakce a zkušenosti pacientů - zmenšení prsou

 Každý prs je po zmenšení jinýSimčina kamarádka podstoupila zmenšení prsou, protože trpěla silnými bolestmi zad, měla vychýlenou páteř a rovněž se potýkala s bolestmi hlavy. Porodila sedm dětí… »

Nespokojené reakce a zkušenosti se zvětšením prsou

 Doplnění silikonuKary podstoupila zvětšení poprsí pomocí silikonu, ale nebyla spokojena s objemem. Jakmile opadl otok, její prsa vypadala skoro jako před samotnou operací. Přeje si doplnit silikon,… »

Operace asymetrie prsou - příprava, průběh a rekonvalescence

 Říká se, že prsa ženy jsou nikdy stejná, jsou přirozeně asymetrická. Existují však ženy, které trpí pocitem méněcennosti kvůli výrazné asymetrii prsů, ať už vrozené, nebo získané. Jak jim může pomoci… »

Operace transsexuálů - příprava na operaci, průběh přeměny pohlaví, doba rekonvalescence

 Jednou z nejnáročnějších plastických operací je operace transsexuálů. Kromě jiných rozsáhlých plastických operací je tato operace unikátní i v tom, že samotná operace je jakýmsi krokem… »

Pozitivní zkušenosti - zvětšení prsou

 Žádné mindráky po zvětšení prsouVeronika měla již od pubertálního věku mindráky ze své postavy. Nepřipadal ji hezké, že je jenom samá kost a kůže, kdy není nic výrazného vepředu ani vzadu. I když… »

Pozitivní zkušenosti pacientů - zmenšení prsou

 Ze sedmiček na čtyřkyJindra z Prahy absolvovala zmenšení prsou na klinice plastické chirurgie a vůbec nelituje. Průběh byl hladký, setkala se s příjemným personálem a hodně si pochvaluje… »

Úprava vpáčených bradavek

 Jednou z estetických vad na ženské kráse jsou jistě i vpáčené bradavky. Pokud i vám ničí vaše sebevědomí, poradíme vám, jaké jsou možnosti současné estetické chirurgie.Co je úprava vpáčených… »

Výměna implantátu prsou

 Prsní implantáty nejsou v dnešní době pouze výsadou celebrit, vzhledem k cenové dostupnosti využívají možnosti zvětšení prsou i ženy, u nichž není vzhled provázán s profesí. V naší… »

Základní informace o tom, co je operace transsexuálů

 Transsexualismus je problém jako každý jiný, zmínky o něm najdeme již ve starověku. Jedná se o stav, kdy se dotyčný cítí být jiným pohlavím, než jehož fyzické znaky má – mluvíme o ženském transsexualismu… »

Zkušenosti pacientů - výměna prsních implantátů

 Změny struktury v implantátuMarta má implantát již třináct let, neměla s nimi problémy, ale jakmile zašla na ultrazvukové vyšetření, zjistili tam, že jeden prsní implantát změnil strukturu… »

Zmenšení prsou

 Zmenšení prsou je také dost častým zákrokem, který je na klinikách vyžadován. Během této operace lékař odstraňuje část mléčné žlázy, která je neúměrně velká.Toto zmenšení prsou pomáhá ženě od velikosti… »

Zvětšení prsou

 Zvětšení prsou je plastická operace, kterou podstupuje mnoho žen, které mají ze svého poprsí mindráky, nejsou s ním spokojeny, chtějí mít prsa krásná, větší. Operaci je dobré si rozmyslet, protože… »

 

Související články

Kyslíková mezoterapi…

Zamky na Loire zamek Chanonceau autor foto Pavel Hanzal (c)

 Terapie kyslíkem je známá z různých lékařských odvětví…

Úprava vpáčených bra…

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Jednou z estetických vad na ženské kráse jsou jistě…

4 tipy pro zlepšení …

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

Každá žena touží po tom, aby měla krásná a pevná prsa, která…

Nespokojené reakce a…

Kolotoc zabava autor foto Pavel Hanzal (c)

 Jiný profil implantátůSimona uvedla, že je sedm týdnů po…