Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Pohlavní orgány

C D L M N O P R S T V Z
Chirurgické zvětšení penisu

 Chirurgické zvětšení penisu se odborně nazývá elongace. Chirurgické zvětšení penisu je operace, kterou si pacient hradí sám a tato operace může mužům pomoci.Elongace může ve většině případů pomoci… »

Další rady pro depilaci intimních míst

 Holící strojek nebo žiletkaNejčastějším řešením je stále žiletka nebo klasický holící strojek. Při holení je však nutné myslet na ochranu pokožky a používat holící pěny nebo gely. Gely se postarají… »

Liposukce Venušina pahorku - příprava, průběh a rekonvalescence

 Nejen prsa tvoří sebevědomí každé ženy, stále více žen se uchyluje k operacím intimních partií, zejména Venušina pahorku. Jaké možnosti v této oblasti ženám estetická medicína nabízí?Co… »

Miniinvazivní modelace stydkých pysků

 Vlivem věku dochází k mnoha postupným změnám na lidském těle. Nejinak je tomu také u stydkých pysků, kdy dochází k úbytku tukové tkáně. Tento úbytek přesněji zasahuje velké stydké pysky, které tak… »

Neinvazivní labioplastika - její možnosti, průběh a doba rekonvalescence

 Intimní partie žen i mužů jsou stále častěji v péči estetických a plastických chirurgů, řada těchto zákroků s sebou však přináší bolest, jizvy a delší dobu rekonvalescence. Jedním z mála… »

Obřízka a její průběh

 Obřízka je operační výkon, kterým se odstraňuje předkožka penisu. Obřízka je také jinak nazývána circumcise. Provádí se u mužů a dnes je to diskutované téma. V některých zemích a některých kulturách… »

Operace transsexuálů - příprava na operaci, průběh přeměny pohlaví, doba rekonvalescence

 Jednou z nejnáročnějších plastických operací je operace transsexuálů. Kromě jiných rozsáhlých plastických operací je tato operace unikátní i v tom, že samotná operace je jakýmsi krokem… »

Plastická operace stydkých pysků – labioplastika

 Plastika stydkých pysků není obvykle moc známá, avšak pro mnohé ženy řeší poměrně zásadní problémy pro ženy. Abnormálně velké stydké pysky nejsou pro ženy nic příjemného a mohou působit potíže ženám… »

Rekonstrukce panenské blány - hymenoplastika

 Rekonstrukce panenské blány neboli hymenoplastika je považována za estetický zákrok. Zákrok to není nikterak složitý, avšak jako každý estetický zákrok vyžaduje ruce zkušeného plastického chirurga.Důvody… »

Rozšíření penisu

 Pro rozšíření a také pro zvětšení penisu existuje mnoho různých metod. Každá metoda nemusí být vždy ta správná, záleží na tom, co je pro daného člověka to nejlepší a nejrozumnější.Každá metoda funguje… »

Seznamte se s druhy hormonální antikoncepce 1/2

 PilulkyKlasickou hormonální antikoncepcí jsou tak zvané prášky, které jsou také nejčastěji užívanou hormonální antikoncepcí. Jsou spolehlivé, užívají se snadno a nemají snad žádné vedlejší účinky.… »

Seznamte se s druhy hormonální antikoncepce 2/2

 InjekceŽeny, které se chtějí chránit před nechtěným otěhotněním, mohou také užívat hormonální antikoncepci ve formě injekcí. Ty se dávkuji jednou za tři měsíce ošetřujícím lékařem – gynekologem.… »

Seznamte se s druhy nehormonální antikoncepce 1/2

 KondomyKlasickou nehormonální antikoncepcí jsou kondomy. Chrání nejen před otěhotněním, ale také před pohlavně přenosnými nemocemi. Užívají se snadno a jednoduše. Jsou dostupné téměř všude a také… »

Seznamte se s druhy nehormonální antikoncepce 2/2

 TělískaNitroděložní tělíska se doporučují ženám, které mají již po porodu. Zavádí se dovnitř pochvy a jedná se spolehlivou a bezpečnou metodu nehormonálního typu proti početí. Existují typy i hormonální,… »

Tipy na depilaci intimních míst

 Depilační vosk na holení intimních míst u pánůVyužívá se studený i teplý vosk. Jedná se o velmi účinnou a dlouhodobou metodu, ale na intimních partiích je dost bolestivá a dochází k podráždění… »

Vaginoplastika – plastická operace pochvy

 Vaginoplastika neboli plastická operace pochvy může mnoha ženám pomoci změnit jejich sexuální život k lepšímu. Jedná se totiž o zákrok, u kterého dochází k omlazení a také k zúžení pochvy a jejího… »

Základní informace o tom, co je operace transsexuálů

 Transsexualismus je problém jako každý jiný, zmínky o něm najdeme již ve starověku. Jedná se o stav, kdy se dotyčný cítí být jiným pohlavím, než jehož fyzické znaky má – mluvíme o ženském transsexualismu… »

Zkrácení šourku - příčiny, průběh zákroku a rekonvalescence

 Sebevědomí může neovlivňuje pouze penis a jeho rozměry, jak se všeobecně soudí. Řada mužů se cítí nesvá kvůli povislému šourku, a proto se zajímají o možnosti plastické operace. Jak zkrácení šourku… »

Zvětšení – augmentace G bodu

 O bodu G, o jeho existenci a fungování se vede mnoho sporů. Jedni tvrdí, že existuje, jiní že neexistuje. Bod G dostal název podle svého objevitele německého gynekologa Ernesta Gräfenberga.Bod G… »

 

Související články

Neinvazivní labiopla…

Mandala hvezda autor foto Pavel Hanzal (c)

 Intimní partie žen i mužů jsou stále častěji v péči…

Základní informace o…

Rtenka cervena autor foto Pavel Hanzal (c)

 Transsexualismus je problém jako každý jiný, zmínky o něm…

Liposukce Venušina p…

Mandala spirala autor foto Pavel Hanzal (c)

 Nejen prsa tvoří sebevědomí každé ženy, stále více žen…

Tipy na depilaci int…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 Depilační vosk na holení intimních míst u pánůVyužívá se…