Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Pohlavní orgány

C D L M N O P R S T V Z
Chirurgické zvětšení penisu

 Chirurgické zvětšení penisu se odborně nazývá elongace. Chirurgické zvětšení penisu je operace, kterou si pacient hradí sám a tato operace může mužům pomoci.Elongace může ve většině případů pomoci… »

Další rady pro depilaci intimních míst

 Holící strojek nebo žiletkaNejčastějším řešením je stále žiletka nebo klasický holící strojek. Při holení je však nutné myslet na ochranu pokožky a používat holící pěny nebo gely. Gely se postarají… »

Liposukce Venušina pahorku - příprava, průběh a rekonvalescence

 Nejen prsa tvoří sebevědomí každé ženy, stále více žen se uchyluje k operacím intimních partií, zejména Venušina pahorku. Jaké možnosti v této oblasti ženám estetická medicína nabízí?Co… »

Miniinvazivní modelace stydkých pysků

 Vlivem věku dochází k mnoha postupným změnám na lidském těle. Nejinak je tomu také u stydkých pysků, kdy dochází k úbytku tukové tkáně. Tento úbytek přesněji zasahuje velké stydké pysky, které tak… »

Neinvazivní labioplastika - její možnosti, průběh a doba rekonvalescence

 Intimní partie žen i mužů jsou stále častěji v péči estetických a plastických chirurgů, řada těchto zákroků s sebou však přináší bolest, jizvy a delší dobu rekonvalescence. Jedním z mála… »

Obřízka a její průběh

 Obřízka je operační výkon, kterým se odstraňuje předkožka penisu. Obřízka je také jinak nazývána circumcise. Provádí se u mužů a dnes je to diskutované téma. V některých zemích a některých kulturách… »

Operace transsexuálů - příprava na operaci, průběh přeměny pohlaví, doba rekonvalescence

 Jednou z nejnáročnějších plastických operací je operace transsexuálů. Kromě jiných rozsáhlých plastických operací je tato operace unikátní i v tom, že samotná operace je jakýmsi krokem… »

Plastická operace stydkých pysků – labioplastika

 Plastika stydkých pysků není obvykle moc známá, avšak pro mnohé ženy řeší poměrně zásadní problémy pro ženy. Abnormálně velké stydké pysky nejsou pro ženy nic příjemného a mohou působit potíže ženám… »

Rekonstrukce panenské blány - hymenoplastika

 Rekonstrukce panenské blány neboli hymenoplastika je považována za estetický zákrok. Zákrok to není nikterak složitý, avšak jako každý estetický zákrok vyžaduje ruce zkušeného plastického chirurga.Důvody… »

Rozšíření penisu

 Pro rozšíření a také pro zvětšení penisu existuje mnoho různých metod. Každá metoda nemusí být vždy ta správná, záleží na tom, co je pro daného člověka to nejlepší a nejrozumnější.Každá metoda funguje… »

Seznamte se s druhy hormonální antikoncepce 1/2

 PilulkyKlasickou hormonální antikoncepcí jsou tak zvané prášky, které jsou také nejčastěji užívanou hormonální antikoncepcí. Jsou spolehlivé, užívají se snadno a nemají snad žádné vedlejší účinky.… »

Seznamte se s druhy hormonální antikoncepce 2/2

 InjekceŽeny, které se chtějí chránit před nechtěným otěhotněním, mohou také užívat hormonální antikoncepci ve formě injekcí. Ty se dávkuji jednou za tři měsíce ošetřujícím lékařem – gynekologem.… »

Seznamte se s druhy nehormonální antikoncepce 1/2

 KondomyKlasickou nehormonální antikoncepcí jsou kondomy. Chrání nejen před otěhotněním, ale také před pohlavně přenosnými nemocemi. Užívají se snadno a jednoduše. Jsou dostupné téměř všude a také… »

Seznamte se s druhy nehormonální antikoncepce 2/2

 TělískaNitroděložní tělíska se doporučují ženám, které mají již po porodu. Zavádí se dovnitř pochvy a jedná se spolehlivou a bezpečnou metodu nehormonálního typu proti početí. Existují typy i hormonální,… »

Tipy na depilaci intimních míst

 Depilační vosk na holení intimních míst u pánůVyužívá se studený i teplý vosk. Jedná se o velmi účinnou a dlouhodobou metodu, ale na intimních partiích je dost bolestivá a dochází k podráždění… »

Vaginoplastika – plastická operace pochvy

 Vaginoplastika neboli plastická operace pochvy může mnoha ženám pomoci změnit jejich sexuální život k lepšímu. Jedná se totiž o zákrok, u kterého dochází k omlazení a také k zúžení pochvy a jejího… »

Základní informace o tom, co je operace transsexuálů

 Transsexualismus je problém jako každý jiný, zmínky o něm najdeme již ve starověku. Jedná se o stav, kdy se dotyčný cítí být jiným pohlavím, než jehož fyzické znaky má – mluvíme o ženském transsexualismu… »

Zkrácení šourku - příčiny, průběh zákroku a rekonvalescence

 Sebevědomí může neovlivňuje pouze penis a jeho rozměry, jak se všeobecně soudí. Řada mužů se cítí nesvá kvůli povislému šourku, a proto se zajímají o možnosti plastické operace. Jak zkrácení šourku… »

Zvětšení – augmentace G bodu

 O bodu G, o jeho existenci a fungování se vede mnoho sporů. Jedni tvrdí, že existuje, jiní že neexistuje. Bod G dostal název podle svého objevitele německého gynekologa Ernesta Gräfenberga.Bod G… »

 

Související články

Obřízka a její průbě…

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Obřízka je operační výkon, kterým se odstraňuje předkožka…

Operace transsexuálů…

Prasky leky autor foto Pavel Hanzal (c)

 Jednou z nejnáročnějších plastických operací je operace…

Zkrácení šourku - př…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 Sebevědomí může neovlivňuje pouze penis a jeho rozměry,…

Neinvazivní labiopla…

Mandala hvezda autor foto Pavel Hanzal (c)

 Intimní partie žen i mužů jsou stále častěji v péči…