Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Oči

C J K M N O P T V
Co pomůže na kruhy pod očima

 Prokrvení pokožkyNa kruhy pod očima pomáhá chlad, protože se pokožka prokrví. Vyzkoušet můžete starou dobrou salátovou okurku. Ukrojte si plátky okurky, přiložte na oči a za chvíli bude po problému.… »

Jak omezit vypadávání řas

Vypadávání řas trápí poměrně mnoho lidí, ačkoli se to zprvu nezdá. Pokud i vy máte pocit, že vám řasy řídnou a vaše oči nevypadají tak hezky jako dříve, poradíme vám, jak krásnému pohledu napomoci.Řasy… »

Jak zatočit s kruhy pod očima 1/2

 Dostatek spánkuKruhy pod očima jsou nejčastěji projevem vyčerpanosti. Proto nejlepším lékem na ně je dostatek spánku, ideálně žádné ponocování. Kruhy pod očima by pak měly zmizet. Ale rozhodně se… »

Jak zatočit s kruhy pod očima 2/2

 Kosmetika v hlavní roliVznik kruhů pod očima může být také důsledek nepříliš vhodné péče o oční okolí. Kůže v těchto místech je dost tenká a pokud se o ní dost nepečuje, může mít tendenci… »

Jaké potraviny pomáhají při vypadávání obočí

 Naše obočí je podobně důležité jako řasy nebo vlasy, protože vytváří rám obličeje. Navíc husté obočí je hitem poslední módní sezóny, trendy je obočí upravovat minimálně. Co dělat, aby obočí nepadalo,… »

Kontaktní čočky - jaké mají výhody

 Přirozený vzhled bez brýlíKontaktní čočky umí skvěle korigovat oční vadu a zároveň nevadí na obličeji. Po nasazení je není takřka poznat. Kromě jiného se dá díky nim změnit barva duhovky. Pokud chcete,… »

Mikropigmentace - co to je, průběh a rekonvalescence

Mikropigmentace patří ke stále populárnějším procedurám v oblasti estetické medicíny a kosmetické péče. V čem se odlišuje od permanentního make-upu, jaké má přínosy a na co se připravit? Odpovíme… »

Nespokojené reakce a zkušenosti - odstranění tuků na víčkách a operace očních víček

 Nedovření víčkaMartička podstoupila plastiku horních váček před více než půl rokem a nezanedbávala doporučenou péči. S výsledkem však není vůbec spokojená, protože se stalo to, že horní víčko… »

Nespokojené reakce a zkušenosti pacientů - po laserové operaci očí

 Takřka oslepnutíJan šel na operaci očí laserem, ale konec byl pro něho tragickou zkušeností. Upozorňuje na to, že výsledek operace se odvíjí i podle toho, jakou máte oční vadu. Jestli jde o krátkozrakost,… »

Odstranění tuku na víčkách – xantelazmat

 Xantelazmat jsou tukové usazeniny na kůži očních víček nebo také kolem očí. Jsou nebolestivé, takže jde spíše o estetický problém. Tento problém negativně ovlivňuje vzhled člověka a také může snižovat… »

Odstranění váčků pod očima

 Váčky pod očima jsou nevzhledné a trápí jak muže, tak i ženy, častěji však ženy. S přibývajícím věkem se váčky pod očima usazují natrvalo a mnohým lidem to začíná vadit. Někdo se díky váčkům pod… »

Operace dolních víček

 Známky stárnutí a projevy stárnutí se na vašem obličeji objevují a to už dříve či později. U každého člověka se objevují v jiném věku, v jiné intenzitě. Asi každá žena nechce, aby na jejím obličeji… »

Operace horních víček

 S přibývajícím věkem se objevují známky stárnutí a povadlá kůže. To se projevuje na očních víčcích i na celé tváři. Někomu se známky stárnutí projevují méně, někomu více, vždy záleží na tom, jak… »

Pozitivní zkušenosti - odstranění tuků na víčkách a operace očních víček

 Ubrání letKdo by nechtěl ubrat léta? Operace očních víček je jednou z nejžádanějších v oblasti plastické chirurgie. Estetické důvody mnohdy přesvědčí i zarputilé odmítače všech zákroků… »

Pozitivní zkušenosti pacientů - po laserové operaci očí

 Rychlá laserová operace očíKristýna absolvovala laserovou operaci očí, která trvala necelých patnáct minut. Byla to rychlost, takže se nestihla ani bát. Brýle nosila odmalička a trpěla krátkozrakostí.… »

Transplantace obočí

 Obočí je velmi důležité pro vás a pro váš obličej. Bez obočí vypadá váš obličej neúplný. Utváří výraz vašeho obličeje a i díky obočí zjistíme, co si dotyčný myslí. Tvar a vzhled je důležitý a proto… »

Transplantace řas

 Dlouhé řasy nemá mnoho žen. Ty ženy, které mají řasy krátké, nemají je husté a podobně, závidí jiným ženám, které mají krásné řasy, dlouhé řasy a husté řasy, když zamrkají, každý muž se otočí a mnohdy… »

Vyhlazení vrásek

 Vrásky jsou vnímány jako projevy stárnutí, povadnutí pokožky, což není pro některé ženy to nejlepší. Chtějí se líbit velmi dlouho, nechtějí přijmout stárnutí a snaží se jej všemožně potlačit a zmírnit.… »

 

Související články

Nespokojené reakce a…

Obvaz autor foto Pavel Hanzal (c)

 Nedovření víčkaMartička podstoupila plastiku horních váček…

Kontaktní čočky - ja…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 Přirozený vzhled bez brýlíKontaktní čočky umí skvěle korigovat…

Pozitivní zkušenosti…

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

 Ubrání letKdo by nechtěl ubrat léta? Operace očních víček…

Jaké potraviny pomáh…

Rtenka cervena autor foto Pavel Hanzal (c)

 Naše obočí je podobně důležité jako řasy nebo vlasy, protože…