Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Obličej

4 8 C D F G H J K L M N O P T V Z
4 nejhorší věci, které můžete svému obličeji udělat

1. Mačkání pupínkůPupínky, které se objeví na obličeji, vždy svádí k mačkání. Málokterá žena vydrží nechat na obličeji bílé pupínky, bohužel při mačkání může dojít k zanesení nečistot a vytvoření zánětů.… »

8 tipů na problematickou a mastnou pleť 1/2

 Zbavte se četných a ucpaných pórůU mastné pleti se často objevují nepěkné ucpané póry. Čištění pomocí alkoholu sice umí dokonale čistit, ale zároveň svou pleť vysušujete. Vyzkoušet můžete adstringentní… »

8 tipů na problematickou a mastnou pleť 2/2

 Maska na hladkou pleťDíky masce vyrobené z lžíce arašídového másla a z lžíce a půl limetkové šťávy se vaše pleť stane hladkou a nebude se lesknout. Nemusíte se obávat přílišného vysušení.… »

Chirurgická rekonstrukce obličeje - průběh a její možnosti

 Pod pojmem chirurgická rekonstrukce obličeje si většina z nás představí transplantaci obličeje, o jejíž vývoj se zasadil plastický chirurg českého původu Bohdan Pomahač. Chirurgická rekonstrukce… »

Co jíst pro zdravou a krásnou pleť

Touha po kráse a věčném mládí je v dnešní době velmi důležitým fenoménem. Utrácíme mnoho peněz za kosmetické přípravky a plastickou chirirgii, ale stále podceňujeme vhodně zvolený jídelníček. Podívejte… »

Co lidem pomohlo na akné 1/3

 Pravidelná péče o pleťNejen v pubertě trápí jedince vznik a rozšíření nehezkých a bolestivých vřídků, obecně označovaných jako akné. To, co lidem pomohlo na akné, byla v první řadě správná a pravidelná… »

Co lidem pomohlo na akné 2/3

 PeelingAkné je sice běžně spojeno s pletí, ale vyskytuje se i na místech, které tak často nedáváme na obdiv. Na obličeji jsou zkrátka pupínky jasně vidět a hůře se schovávají. Akné na těle může být… »

Co lidem pomohlo na akné 3/3

Hormonální antikoncepcePro ženy, které trpí na projevy akné, je vhodné po konzultaci s dermatologem i gynekologem předepsat hormonální antikoncepci, jež je určená i právě na úpravu hormonální nerovnováhy… »

Co můžete dělat proti stárnutí pleti a kůže?

Zkvalitněte výživuJe jasné, že náhlá změny stravy se na vaší pleti neprojeví ihned, z hlediska dlouhodobého však výsledky pocítíte. Doplníte-li vaši stravu o potraviny, které mají velké množství různých… »

Dělají se vám koutky - jak tomu předejít

 Pokud máte problém s bolavými koutky, je na čase jej vyřešit. Popraskané bolestivé a zhnisané koutky úst nejsou jen estetickou záležitostí, postiženého člověka opravdu bolí a navíc umožňují… »

Dysgnatie – operace čelisti

 Operace čelisti se může rozlišovat na operaci dolní čelisti a operaci horní čelisti. Obvykle se tato operace provádí na základě rozšíření nebo zúžení čelisti. Provádí se také posunutí čelisti, aby… »

Facelift obličeje

 Obličej je odrazem toho, co vše jsme prožili. Když se hodně smějeme, máme maličké vrásky okolo úst a podobně. Pokud jsme starší, ukazují se u nás vrásky. Kůže stárne, je to přirozený proces a u každého… »

Galvanická žehlička a její účinky na pleť, průběh metody

 Novinkou v kosmetické péči v posledních letech je galvanická žehlička. Co tento přístroj dokáže a jaké jsou jeho výsledky?Co je galvanická žehličkaGalvanická žehlička je kosmetické ošetření,… »

Hydradermabraze - co umí, jak probíhá. její průběh a účinky

Novinkou posledních let v oblasti péče o pleť se stala procedura s tajemným názvem hydrodermabraze, která pomáhá účinně řešit většinou kosmetických problémů a je vhodná téměř pro kohokoli. Co… »

Jak omezit vypadávání řas

Vypadávání řas trápí poměrně mnoho lidí, ačkoli se to zprvu nezdá. Pokud i vy máte pocit, že vám řasy řídnou a vaše oči nevypadají tak hezky jako dříve, poradíme vám, jak krásnému pohledu napomoci.Řasy… »

Jak vyřešit popraskané a suché rty

Nepříjemná bolest rtů a časté olizování jsou jasným příznakem toho, že trpíte na popraskané a/nebo suché rty. Problém to tedy není jenom estetický, ale také praktický. Málokdo si přitom uvědomuje, že právě… »

Jak zatočit s akné 1/2

 Pravidelné čištění pletiDůležité je pleť pravidelně čistit. Není totiž pouze záležitostí puberťáků, pokud je pleť nečistá. Během dne se na pleti ukládají nečistoty, ale i tím, jak si na obličej saháme.… »

Jak zatočit s akné 2/2

Hodně vodyAby byla pleť dostatečně hydratovaná a nepotřebovala tak tvořit nadměrné množství mazu kvůli dehydrataci, je nutné, aby byla zevnitř vyživována právě dostatečným množstvím tekutiny. Tedy spíše,… »

Jaké potraviny pomáhají při vypadávání obočí

 Naše obočí je podobně důležité jako řasy nebo vlasy, protože vytváří rám obličeje. Navíc husté obočí je hitem poslední módní sezóny, trendy je obočí upravovat minimálně. Co dělat, aby obočí nepadalo,… »

Karboxyterapie - možnosti, způsob aplikace, rizika

 Karboxyterapie je moderní metodou, která pomáhá v estetické medicíně i kosmetice. Pro koho je vhodná, jak se provádí a jaké výsledky můžete očekávat?Co je karboxyterapieJedná se o novou léčbu… »

Kyslíková mezoterapie - její výhody, způsoby využití a průběh

 Terapie kyslíkem je známá z různých lékařských odvětví a v poslední době proniká i do oblasti kosmetické péče. Co je kyslíková mezoterapie a jaké výsledky vám může přinést?Co je kyslíková… »

Laserové odstranění rozšířených žilek

 Máte na obličeji výrazně červené nebo promodralé žilky. Nevypadá to moc esteticky a působí vám to problém, stydíte se za to. Pokud je to opravdu kosmetický problém, který si přejete odstranit, aby… »

Léčba akné fototerapií

 Akné je chronické onemocnění kůže. Vyskytuje se u mnoho lidí, hlavně v pubertě si tím prošlo mnoho z nás. Obecně snad každý alespoň jednou za život měl co dočinění s akné.Akné je mnoho druhů, objevuje… »

Léčba akné laserem

 Akné se objevuje zejména v pubertě. Tělo prochází různými změnami a různými procesy. Hormony jsou jako na horské dráze, nahoru a dolů. Přidávají se výkyvy nálad a podobně.Není divu, že se objevuje… »

Lifting tváří

 Jako lifting tváří se může také označovat lifting středu obličeje. Má za cíl vytvářet přirozený vzhled vašeho obličeje a to v době, kdy se objevují první známky stárnutí či povolení pokožky.… »

Mikropigmentace - co to je, průběh a rekonvalescence

Mikropigmentace patří ke stále populárnějším procedurám v oblasti estetické medicíny a kosmetické péče. V čem se odlišuje od permanentního make-upu, jaké má přínosy a na co se připravit? Odpovíme… »

Nespokojené reakce a zkušenosti - odstranění tuků na víčkách a operace očních víček

 Nedovření víčkaMartička podstoupila plastiku horních váček před více než půl rokem a nezanedbávala doporučenou péči. S výsledkem však není vůbec spokojená, protože se stalo to, že horní víčko… »

Nespokojené reakce a zkušenosti na zvětšení rtů

 Dočasná záležitostBurj Chalifa vyzkoušela zvětšení rtů již několikrát, ale zjistila, že už o to moc nestojí. Vadí jí, že zvětšení rtů je možné jen dočasně, protože došlo k prokrvení rtů pomocí… »

Nespokojené reakce a zkušenosti s botoxem

 Nehybná maska místo obličejeSára uvedla, že chodí na botox podle potřeby, jak to sama cítí. Negativní zkušeností je, že v případě, že botoxu se dostalo do ošetřovaných partií hodně, stává se… »

Obličejové implantáty

 Obličejové implantáty neboli profiplastika je určitá možnost, jak vyvážit rysy vašeho obličeje a jak si pomoci k lepšímu a souměrnějšímu obličeji.Právě obličejové implantáty umožňují doplnění nedostatečně… »

Odstranění tuku na víčkách – xantelazmat

 Xantelazmat jsou tukové usazeniny na kůži očních víček nebo také kolem očí. Jsou nebolestivé, takže jde spíše o estetický problém. Tento problém negativně ovlivňuje vzhled člověka a také může snižovat… »

Odstranění váčků pod očima

 Váčky pod očima jsou nevzhledné a trápí jak muže, tak i ženy, častěji však ženy. S přibývajícím věkem se váčky pod očima usazují natrvalo a mnohým lidem to začíná vadit. Někdo se díky váčkům pod… »

Operace dolních víček

 Známky stárnutí a projevy stárnutí se na vašem obličeji objevují a to už dříve či později. U každého člověka se objevují v jiném věku, v jiné intenzitě. Asi každá žena nechce, aby na jejím obličeji… »

Operace horních víček

 S přibývajícím věkem se objevují známky stárnutí a povadlá kůže. To se projevuje na očních víčcích i na celé tváři. Někomu se známky stárnutí projevují méně, někomu více, vždy záleží na tom, jak… »

Operace nosu

 Nos je charakter vašeho obličeje. Velikost a tvar nosu je vrozený, máme jej odmalička. Během života však může dojít k úrazu, což může tvar nosu změnit. Operace nosu patří mezi nejčastější plastické… »

Operace rtů – augmentace

 Rty jsou doménou každé ženy. Používáte je k mluvení, k líbání, zkrátka k mnoha věcem. Mnoho žen není spokojeno se svými rty, buď je mají příliš velké, nebo jsou úzké, malé a podobně. Pokud nějak… »

Pozitivní zkušenosti - odstranění tuků na víčkách a operace očních víček

 Ubrání letKdo by nechtěl ubrat léta? Operace očních víček je jednou z nejžádanějších v oblasti plastické chirurgie. Estetické důvody mnohdy přesvědčí i zarputilé odmítače všech zákroků… »

Pozitivní zkušenosti se zvětšením rtů

 Hezké rtyEsmeralda tvrdí, že zkušenosti se zvětšením rtů má její kosmetička a že vypadají velice pěkně. Nic nebylo přehnáno, takže se jí do rtů vpravilo přiměřené množství kyseliny hyaluronové. Rozhodně… »

Praskají vám rty - poradíme vám jak tomu předejít

 Popraskané rty trápí velkou část populace, trápí ženy i muže. S popraskanými rty bojuje většina lidí především v zimním období, někdo s tím však může mít problémy po celý rok a musí… »

Profiloplastika – operace brady

 Obličej je element krásy. Profiloplastika je typ plastické operace, která do jisté míry změní přirozený profil obličeje. Profil tváře určuje nos a brada. Disproporce mohou mít vážný vliv na sebevědomí… »

Terapie Isolaz - jedinečná léčba akné, co to vlastně je, průběh a výsledky léčby

 Novinky v kosmetické léčbě akné nezajímají jen dospívající, ale také řadu dospělých, kteří se tímto problémem celoživotně potýkají. Jednou z takových novinek je laserová terapie isolaz.… »

Transplantace obočí

 Obočí je velmi důležité pro vás a pro váš obličej. Bez obočí vypadá váš obličej neúplný. Utváří výraz vašeho obličeje a i díky obočí zjistíme, co si dotyčný myslí. Tvar a vzhled je důležitý a proto… »

Transplantace obočí - možností, průběh zákroku, rekonvalescence

 Mikrochirurgie přináší stále nové a nové možnosti nejen v oblasti estetické medicíny. Jedním z velmi jemných zákroků, který mohou podstupovat například lidé po úrazech, ale také ti, kteří… »

Transplantace řas

 Dlouhé řasy nemá mnoho žen. Ty ženy, které mají řasy krátké, nemají je husté a podobně, závidí jiným ženám, které mají krásné řasy, dlouhé řasy a husté řasy, když zamrkají, každý muž se otočí a mnohdy… »

Transplantace řas - postup, průběh a rekonvalescence

 Ačkoli je řada plastických operací v současnosti spíše záležitostí individuálního vkusu a touze po dokonalejším vzhledu, existují i takové operace, které lidem pomáhají vyrovnat se s následky… »

Vyhlazení vrásek

 Vrásky jsou vnímány jako projevy stárnutí, povadnutí pokožky, což není pro některé ženy to nejlepší. Chtějí se líbit velmi dlouho, nechtějí přijmout stárnutí a snaží se jej všemožně potlačit a zmírnit.… »

Výskyt akné můžete ovlivnit jídlem

Akné je velmi nepříjemné onemocnění, které trápí nejenom dospívající děti v pubertě, ale často i dospělé jedince. Právě z toho důvodu vám přinášíme několik tipů na potraviny, které můžou tvorbu pupínků… »

Základní informace o tom, co je operace transsexuálů

 Transsexualismus je problém jako každý jiný, zmínky o něm najdeme již ve starověku. Jedná se o stav, kdy se dotyčný cítí být jiným pohlavím, než jehož fyzické znaky má – mluvíme o ženském transsexualismu… »

Zvětšení rtů

 Rty jsou doménou každého, nicméně nic nemůže být vždycky podle našich představ tak se stává, že naše rty nejsou tolik plné, jako rty vaší sestry, vaší kamarádky, vaší kolegyně nebo vaší oblíbené… »

 

Související články

8 tipů na problemati…

Rtenka cervena autor foto Pavel Hanzal (c)

 Maska na hladkou pleťDíky masce vyrobené z lžíce arašídového…

Nespokojené reakce a…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dočasná záležitostBurj Chalifa vyzkoušela zvětšení rtů…

Pozitivní zkušenosti…

Rtenka cervena autor foto Pavel Hanzal (c)

 Hezké rtyEsmeralda tvrdí, že zkušenosti se zvětšením rtů…

8 tipů na problemati…

Zeleny caj salek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zbavte se četných a ucpaných pórůU mastné pleti se často…