Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Hlava

A C D L O T
Akné – příčiny, projevy, následky a řešení

 Akné je chronické onemocnění kůže, nejčastěji se objevuje, nevyhýbá se však ani dospělým lidem. Akné postihne minimálně jednou snad každého z nás. Objevuje se na obličeji, zejména v t-zoně, na ramenou,… »

Co pomůže od bolestí hlavy

 Aromaterapie proti bolestem hlavyLéčba bolestí hlavy je účinná pomocí aromaterapie. Výběr vhodného éterického oleje závisí na příčinách bolesti hlavy a na vašem zdravotním stavu. Rovněž zohledněte… »

Další tipy proti bolestem hlavy

 Hřebíček proti bolesti hlavy a migréněNa potlačení bolesti hlavy se využívá hřebíček. Jeho pomocí se sníží rytmické bolesti hlavy, protože má ochlazující a protibolestivé schopnosti. Hřebíček si… »

Dysgnatie – operace čelisti

 Operace čelisti se může rozlišovat na operaci dolní čelisti a operaci horní čelisti. Obvykle se tato operace provádí na základě rozšíření nebo zúžení čelisti. Provádí se také posunutí čelisti, aby… »

Léčba akné laserem

 Akné se objevuje zejména v pubertě. Tělo prochází různými změnami a různými procesy. Hormony jsou jako na horské dráze, nahoru a dolů. Přidávají se výkyvy nálad a podobně.Není divu, že se objevuje… »

Obličejové implantáty

 Obličejové implantáty neboli profiplastika je určitá možnost, jak vyvážit rysy vašeho obličeje a jak si pomoci k lepšímu a souměrnějšímu obličeji.Právě obličejové implantáty umožňují doplnění nedostatečně… »

Transplantace obočí - možností, průběh zákroku, rekonvalescence

 Mikrochirurgie přináší stále nové a nové možnosti nejen v oblasti estetické medicíny. Jedním z velmi jemných zákroků, který mohou podstupovat například lidé po úrazech, ale také ti, kteří… »

Transplantace řas - postup, průběh a rekonvalescence

 Ačkoli je řada plastických operací v současnosti spíše záležitostí individuálního vkusu a touze po dokonalejším vzhledu, existují i takové operace, které lidem pomáhají vyrovnat se s následky… »

 

Související články

Léčba akné laserem…

Zeleny caj salek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Akné se objevuje zejména v pubertě. Tělo prochází různými…

Obličejové implantát…

Kriz lekarsky autor foto Pavel Hanzal (c)

 Obličejové implantáty neboli profiplastika je určitá možnost,…

Dysgnatie – operace …

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Operace čelisti se může rozlišovat na operaci dolní čelisti…

Akné – příčiny, proj…

Masticka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Akné je chronické onemocnění kůže, nejčastěji se objevuje,…