Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Hlava

A C D L O T
Akné – příčiny, projevy, následky a řešení

 Akné je chronické onemocnění kůže, nejčastěji se objevuje, nevyhýbá se však ani dospělým lidem. Akné postihne minimálně jednou snad každého z nás. Objevuje se na obličeji, zejména v t-zoně, na ramenou,… »

Co pomůže od bolestí hlavy

 Aromaterapie proti bolestem hlavyLéčba bolestí hlavy je účinná pomocí aromaterapie. Výběr vhodného éterického oleje závisí na příčinách bolesti hlavy a na vašem zdravotním stavu. Rovněž zohledněte… »

Další tipy proti bolestem hlavy

 Hřebíček proti bolesti hlavy a migréněNa potlačení bolesti hlavy se využívá hřebíček. Jeho pomocí se sníží rytmické bolesti hlavy, protože má ochlazující a protibolestivé schopnosti. Hřebíček si… »

Dysgnatie – operace čelisti

 Operace čelisti se může rozlišovat na operaci dolní čelisti a operaci horní čelisti. Obvykle se tato operace provádí na základě rozšíření nebo zúžení čelisti. Provádí se také posunutí čelisti, aby… »

Léčba akné laserem

 Akné se objevuje zejména v pubertě. Tělo prochází různými změnami a různými procesy. Hormony jsou jako na horské dráze, nahoru a dolů. Přidávají se výkyvy nálad a podobně.Není divu, že se objevuje… »

Obličejové implantáty

 Obličejové implantáty neboli profiplastika je určitá možnost, jak vyvážit rysy vašeho obličeje a jak si pomoci k lepšímu a souměrnějšímu obličeji.Právě obličejové implantáty umožňují doplnění nedostatečně… »

Transplantace obočí - možností, průběh zákroku, rekonvalescence

 Mikrochirurgie přináší stále nové a nové možnosti nejen v oblasti estetické medicíny. Jedním z velmi jemných zákroků, který mohou podstupovat například lidé po úrazech, ale také ti, kteří… »

Transplantace řas - postup, průběh a rekonvalescence

 Ačkoli je řada plastických operací v současnosti spíše záležitostí individuálního vkusu a touze po dokonalejším vzhledu, existují i takové operace, které lidem pomáhají vyrovnat se s následky… »

 

Související články

Obličejové implantát…

Kriz lekarsky autor foto Pavel Hanzal (c)

 Obličejové implantáty neboli profiplastika je určitá možnost,…

Akné – příčiny, proj…

Masticka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Akné je chronické onemocnění kůže, nejčastěji se objevuje,…

Dysgnatie – operace …

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Operace čelisti se může rozlišovat na operaci dolní čelisti…

Léčba akné laserem…

Zeleny caj salek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Akné se objevuje zejména v pubertě. Tělo prochází různými…